Prace hradec kralove vydej obedu
Výsledky hledání

Provozní řád školní jídelny - ZŠ Habrmanova Hradec Králové

Výdej obědů: pondělí – pátek 11:00 – 14:00 hodin. Výdej do ... jídlo / oběd /. v kalendářním dni, pokud strávník vykonává práci pro organizaci alespoň 3 hodiny.
www.habrmanova.cz/stranka/176/provozni-rad-skolni-jidelny

Jídelní stravování Hradec Králové • Firmy.cz

Hledáte Jídelní stravování v Hradci Králové a okolí? Vyberte si z ... Výroba, rozvoz a výdej jídel a nápojů pro školní, závodní a veřejné stravování, akce a rauty.
www.firmy.cz/Restauracni-a-pohostinske-sluzby/Jidelni-stravovani/kraj-kralovehradecky/hradec-kralove

Hotová jídla - Hradec Králové | netfirmy.cz

Ověřené informace o firmách z oboru Hotová jídla v okrese Hradec Králové a okolí. ... Hradec Králové, Machkova 587 kontakt ... Úřad práce (bufet, výdej obědů).
www.netfirmy.cz/katalog/potraviny/hotova-jidla/101-hradec-kralove/

Nabídky práce - vydej obedu - Česko | careerjet.cz

Najdi si zaměstnáni a volná místa na vyhledávači práce Careerjet.cz. ... /pracovnice na výdej obědů - poloviční úvazek lokalitu Veselí nad Moravou. Požadavky ...
www.careerjet.cz/prace-vydej-obedu.html

Gastronomie a catering - Hradec Králové | netfirmy.cz

Hradec Králové, Jungmannova 1431/28a kontakt ... Nabízíme ubytování v moderním hotelu v centru města Hradec Králové. ... Úřad práce (bufet, výdej obědů).
www.netfirmy.cz/katalog/sluzby/gastronomie-a-catering/101-hradec-kralove/

S139/12

7. říjen 1998 ... se sídlem Pouchovská 123/55, 503 41 Hradec Králové .... platné právní předpisy o požární ochraně, bezpečnosti práce a ochraně majetku. ... výdej obědů, zejména náklady na energie, vodné a stočné a dále náklady spojené.
www.czso.cz/csu/redakce.nsf/i/139_2012_cizek/$File/139_2012_cizek.pdf

Časté dotazy

Školní jídelna, Hradec Králové, Hradecká 1219 | Časté dotazy ... Oprávněnost výdeje jídel do jídlonosiče v první den neplánované nepřítomnosti ověřuje a potvrzuje pracovnice pokladny . Kalkulace ... Mohu vyzvednout oběd nemocnému strávníkovi? ... dodržet u
www.jidelnahradecka.cz/faq.htm

Nabídky práce - rozvoz jidel - Česko | careerjet.cz

Hradec Králové, Královéhradecký - 17 000 - 19 000 Kč za měsíc ... pracovní činnosti: - rozvoz jídel, výdej obědů a obsluha kantýny Pracovní doba: 6.30 hod.
www.careerjet.cz/prace-rozvoz-jidel.html

Práce, Pracovní: Kuchař - Královéhradecký kraj | Indeed.com

příprava teplé kuchyně - výdej obědů Požadavky: - vyučení a zkušenosti v oboru ... Michaela Hladíková nabízí volné pracovní místo v obci Hradec Králové na ...
cz.indeed.com/Kucha%C5%99-jobs-in-Kr%C3%A1lov%C3%A9hradeck%C3%BD-kraj

VNITŘNÍ ŘÁD ŠKOLNÍ JÍDELNY, HRADEC KRÁLOVÉ, HRADECKÁ ...

262/06 Sb. zákoník práce v platném znění. ➢ zákon č. ... osobám. REŽIM VÝDEJE JÍDEL ... Obědy v době školních prázdnin a provozu ŠJ: pouze výběr č.1 – 3.
www.jidelnahradecka.cz/form/vnitrnirad.pdf