Výprodej policejních aut
Výsledky hledání

Odprodej majetku - Policie České republiky

O Policii ČR · Povinně zveřejňované · Jak poznat policistu · Hodnostní označení · Etický ... Policejní prezidium · Celostátní útvary · Krajská ředitelství policie.
www.policie.cz/web-nabidky-a-zakazky-odprodej-majetku.aspx

Začíná policejní výprodej. K mání budou jídelny i auta

Začíná policejní výprodej. K mání budou jídelny i auta. 10. 12. 2011 20:00. Přední čeští policisté připravili plán, díky kterému se mají ušetřit stovky milionů.
zpravy.aktualne.cz/domaci/zacina-policejni-vyprodej-k-mani-budou-jidelny-i-auta/r~i:article:724436/

Odprodej majetku - Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra

PRODEJNA NEPOTŘEBNÉHO MAJETKU Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra. José Martího 385/11 162 00 Praha 6 - Veleslavín Tel.: 974 837 303,315
www.zsmv.cz/odprodej-majetku/

Policejní vozy VW Passat R36 vstupují do služby | auto.cz

24. prosinec 2008 ... Měření rychlosti protijedoucích aut není možné. K další speciální výbavě vozů patří výstražná světla za přední maskou, výstražná světla uvnitř ...
www.auto.cz/vw-passat-r36-policie-5885

Autíčkárna

Od hasičských a policejních aut přes dodávky po autobusy a nákladní auta. ... V sekci Výprodej - modely nově najdete Alfy a Fiaty 1/24 v barvách italské policie, ...
www.autickarna.com/

Nabídka majetku - Ministerstvo vnitra České republiky

areal policejní školy. Nabídka k volnému prodeji nepotřebného movitého majetku z vlastnictví státu - opakovaná nabídka. Policejní akademie ČR v Praze.
www.mvcr.cz/nabidka-majetku.aspx

Vnitro se levně zbavuje ojetých aut. Škodu Octavia nabízejí za 1

6. únor 2014 ... V nabídce je šest aut, čtyři z nich se prodávají na aukci, dvě pak můžete ... kouká, tak spíše by se jí slušel název výprodej šrotiště vy debi*lové.
tn.nova.cz/clanek/zpravy/ekonomika/vnitro-se-levne-zbavuje-ojetych-oktavek-passatu-superbu-fabie-a-felicie.html

Kovové modely aut 1:43 sběratelské autíčka model auta 1/43 ...

Kovové modely aut 1:43 autíčka model auta 1/43 Moskvič Lada GAZ ZIL ZAZ UAZ RAF Volga Čajka Auta ... 43 - Alfa Romeo 159 - Policejní auta světa empty.
www.automodels.cz/

Ministerstvo vnitra se zbavuje nepotřebných aut

6. leden 2014 ... Ministerstvo vnitra se zbavuje nepotřebných aut, která byla vyřazena z užívání. ... VELKÝ VÝPRODEJ: Ministerstvo zase prodává majetek!
tn.nova.cz/clanek/zpravy/ekonomika/ministerstvo-vnitra-se-zbavuje-nepotrebnych-aut-kupte-vyhodne-superba-ci-tatrovku.html